Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: edit
az: redaktə et
