Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Administer
gu: સંચાલક

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: People
gu: લોકો
