Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Administer
is: Stjórna

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Email address
is: Netfang

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Yes
is: Já

en: Available variables are:
is: Tiltækar breytur eru:

en: Edit
is: Breyta

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: Address
is: Heimilisfang

en: Owner
is: Eigandi

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
is: Netfangið %email er þegar skráð í kerfið. <a href="@password">Gleymdirðu lykilorðinu þínu?</a>

en: People
is: Notendur

en: Confirmed
is: Staðfest
