Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Administer
ka: მართვა

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: Available variables are:
ka: არესებული ცვლადებია:

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: People
ka: მომხმარებლები
