Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Administer
lt: Administravimas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Edit
lt: Redaguoti

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Address
lt: Adresas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Su tokiu el. pašto adresu %email jau registruotasi. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: People
lt: Žmonės

en: E-mail addresses
lt: El. pašto adresas

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai
