Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Administer
ro: Administrează

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Email address
ro: Adresă email

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Yes
ro: Da

en: Available variables are:
ro: Variabilele disponibile sunt:

en: Edit
ro: Editați

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Address
ro: Adresă

en: Owner
ro: Proprietar

en: Configuration
ro: Configurație

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ro: Adresa de email %email este deja înregistrată. <a href="@password">Aţi uitat parola?</a>

en: People
ro: Persoane
