Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Administer
sk: Spravovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: Available variables are:
sk: Dostupné premenné sú:

en: Edit
sk: Upraviť

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Address
sk: Adresa

en: Owner
sk: Vlastník

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sk: E-mailová adresa %email je už registrovaná.  <a href="@password">Zabudli ste heslo?</a>

en: People
sk: Používatelia

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy
