Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник
