Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ne: यो %email ई-मेल ठेगाना पहिले नै दर्ता भईसकेको छ. <a href="@password"> के तपाईले आफ्नो पासवर्ड बिर्सिनु भयो ? </a>

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
