Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс
