Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji
