Multiple E-mail Addresses (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Administer
sl: Upravljaj

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Email address
sl: E-naslov

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: Available variables are:
sl: Spremenljivke na voljo:

en: Edit
sl: Uredi

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Owner
sl: Lastnik

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sl: E-mail naslov %email je že registriran. <a href="@password">Ste pozabili vaše geslo?</a>

en: People
sl: Uporabniki

en: Email addresses
sl: E-naslovi
