Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Date
ar: التاريخ

en: Number
ar: رقم

en: Image
ar: الصورة

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: Textarea
ar: منطقة نص
