Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Date
bg: Дата

en: Number
bg: Число

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Select list
bg: Избор от списък
