Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Select list
bs: Select lista
