Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Date
ca: Data

en: Number
ca: Número

en: Image
ca: Imatge

en: Save
ca: Desa

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Answer
ca: Resposta

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: New textfield
ca: Nou camp de text

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: New fieldset
ca: Nou conjunt de camps

en: New select list
ca: Nova llista de selecció

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: New checkboxes
ca: Noves caselles de selecció

en: New radios
ca: Nous botons d'opció

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: New textarea
ca: Nova àrea de text

en: Changes to the form have been saved.
ca: S'han desat els canvis del formulari.
