Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Image
cs: Obrázek

en: Save
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Answer
cs: Odpověď

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Select list
cs: Seznam

en: This answer has not yet been scored.
cs: Tato odpověď ještě nebyla bodována.

en: Quiz Question
cs: Kvízová otázka

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Textarea
cs: Textová oblast
