Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Date
eo: Dato

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Select list
eo: Selekta listo
