Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Date
eu: Data

en: Number
eu: Zenbakia

en: Image
eu: Irudia

en: Save
eu: Gorde

en: Email
eu: Eposta

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda
