Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Number
fi: Numero

en: Image
fi: Kuva

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Answer
fi: Vastaa

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Select list
fi: Valintalista

en: Feedback
fi: Palaute

en: Radios
fi: Radionapit

en: Quiz Question
fi: Tehtävän osio

en: New textfield
fi: Uusi tekstikenttä

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: New fieldset
fi: Uusi kenttäryhmä

en: New select list
fi: Uusi valintalista

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: New checkboxes
fi: Uudet valintaruudut

en: New radios
fi: Uudet radionapit

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: New textarea
fi: Uusi tekstialue

en: Changes to the form have been saved.
fi: Kaavakkeen muutokset on tallennettu.

en: Changes to the form have been discarded.
fi: Kaavakkeen muutokset on peruutettu.
