Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Date
gl: Data

en: Number
gl: Número

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto
