Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: New select list
gu: નવી પસંદગી યાદી

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
