Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Date
he: תאריך

en: Number
he: מספר

en: Image
he: תמונה

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Answer
he: תשובה

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי
