Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Date
hi: तारीख

en: Number
hi: संख्या

en: Image
hi: चित्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र

en: Select list
hi: सूची का चयन करें
