Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Date
hr: Datum

en: Number
hr: Broj

en: Image
hr: Slika

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Select list
hr: Lista odabira
