Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Date
hu: Dátum

en: Number
hu: Szám

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: Email
hu: E-mail

en: Answer
hu: Válasz

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Radios
hu: Választógombok

en: This answer has not yet been scored.
hu: Ez a válasz még nem lett pontozva.

en: Until the answer is scored, the total score will not be correct.
hu: A válasz értékeléséig az összpontszám nem végleges.

en: Quiz Question
hu: Kvíz kérdés

en: New textfield
hu: Új szövegmező

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport

en: New fieldset
hu: Új mezőcsoport

en: New select list
hu: Új legördülő lista

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: New checkboxes
hu: Új jelölőnégyzetek

en: New radios
hu: Új választógombok

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: New textarea
hu: Új szövegdoboz

en: Changes to the form have been saved.
hu: Az űrlap módosításainak mentése megtörtént.

en: Changes to the form have been discarded.
hu: Az űrlap módosításai el lettek vetve.

en: Enter feedback
hu: Visszajelzés küldése
