Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Date
is: Dagsetning

en: Number
is: Númer

en: Image
is: Mynd

en: Save
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: Answer
is: Svar
