Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Date
kk: Датасы

en: Number
kk: Саны

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау
