Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Number
ml: അക്കം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
