Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Date
mr: दिनांक

en: Number
mr: अंक

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल
