Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Date
pl: Data

en: Number
pl: Liczba

en: Image
pl: Obraz

en: Save
pl: Zapisz

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: This answer has not yet been scored.
pl: Odpowiedź jeszcze nie była oceniana.

en: Until the answer is scored, the total score will not be correct.
pl: Dopóki nie oceniona zostanie odpowiedź całkowita liczba punktów może być zaniżona.

en: Quiz Question
pl: Pytanie quizu

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Changes to the form have been saved.
pl: Zmiany w formularzu zostały zapisane.

en: Changes to the form have been discarded.
pl: Zmiany w formularzu zostały odrzucone.

en: The score needs to be a number between 0 and @max
pl: Wynik musi być liczbą z przedziału 0 - @max
