Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Fieldset
sk: Sada polí
