Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Date
sv: Datum

en: Number
sv: Tal

en: Image
sv: Bild

en: Save
sv: Spara

en: Email
sv: E-post

en: Answer
sv: Svar

en: Textfield
sv: Textfält

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Feedback
sv: Respons

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: Fieldset
sv: Fältgrupp

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Textarea
sv: Textruta

en: The score needs to be a number between 0 and @max
sv: Poängen måste vara ett tal mellan 0 och @max
