Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Number
ug: سان

en: Image
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Feedback
ug: قايتما
