Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Number
vi: Số

en: Image
vi: Ảnh

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Answer
vi: Trả lời

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Feedback
vi: Phản hồi

en: Fieldset
vi: Nhóm trường

en: Textarea
vi: Hộp văn bản
