Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data

en: Number
ast: Númberu

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Select list
ast: Esbilla
