Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Date
be: Дата

en: Number
be: Нумар

en: Image
be: Малюнак

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Answer
be: Адказ

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Select list
be: Выпадаючы спіс
