Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Date
bn: তারিখ

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল
