Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Answer
et: Vastus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Radios
et: Raadionupud
