Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Number
fr: Nombre

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Answer
fr: Réponse

en: Textfield
fr: Champ texte

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Radios
fr: Boutons radios

en: This answer has not yet been scored.
fr: Cette réponse n'a pas encore été notée.

en: New textfield
fr: Nouveau champ "texte"

en: Fieldset
fr: Groupe de champs

en: New fieldset
fr: Nouveau champ "conteneur"

en: New number
fr: Nouveau champ "nombre"

en: New select list
fr: Nouvelle liste de sélection

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher

en: New checkboxes
fr: Nouveau champ "cases à cocher"

en: New radios
fr: Nouveau champ "boutons radio"

en: Textarea
fr: Zone de texte

en: New textarea
fr: Nouvelle zone de texte

en: New image
fr: Nouveau champ "image"

en: Changes to the form have been saved.
fr: Les modifications du formulaire ont été sauvegardées.

en: Changes to the form have been discarded.
fr: Les modifications du formulaire ont été annulées.

en: Enter feedback
fr: Saisir Le retour utilisateur

en: New Date
fr: Nouvelle date
