Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Date
ja: 日付

en: Number
ja: 数値

en: Image
ja: 画像

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Answer
ja: 回答

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Radios
ja: ラジオボタン

en: This answer has not yet been scored.
ja: この解答はまだ採点されていません。

en: Quiz Question
ja: クイズ(問題)

en: Fieldset
ja: フィールドセット

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)

en: Textarea
ja: テキストエリア
