Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Number
km: លេខ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី
