Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Date
mn: Огноо

en: Number
mn: Дугаар

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл

en: Answer
mn: Хариулт
