Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Changes to the form have been discarded.
my: ယခုဖောင်ပုံစံအား အပြောင်းအလဲပြုလုပ်ထားချက်များအား စွန့်ပြစ်ပယ်ဖျက်ပြီး ဖြစ်သည်
