Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Date
os: Датæ

en: Number
os: Нымæц

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс
