Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: Number
sl: Številka

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani
