Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Date
az: Tarix

en: Number
az: Rəqəm

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Radios
az: Radiolar
