Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན
