Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Number
cy: Rhif

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Select list
cy: Dewis rhestr
