Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Date
de: Datum

en: Number
de: Zahl

en: Image
de: Bild

en: Save
de: Speichern

en: Email
de: E-Mail

en: Answer
de: Antwort

en: Textfield
de: Textfeld

en: Select list
de: Auswahlliste

en: Field Name
de: Feldname

en: Radios
de: Optionsfelder

en: This answer has not yet been scored.
de: Diese Antwort wurde noch nicht bewertet.

en: New textfield
de: Neues Textfeld

en: Fieldset
de: Feldgruppe

en: New fieldset
de: Neue Feldgruppe

en: New select list
de: Neue Auswahlliste

en: Checkboxes
de: Kontrollkästchen

en: New checkboxes
de: Neue Kontrollkästchen

en: New radios
de: Neue Auswahloptionen

en: Textarea
de: Textbereich

en: New textarea
de: Neuer Textbereich

en: New image
de: Neues Bild

en: Changes to the form have been saved.
de: Die Änderungen am Formular wurden gespeichert.

en: Changes to the form have been discarded.
de: Die Änderungen am Formular wurden verworfen.
